"משולש מחול" – מחזור שלישי – דצמבר 2014
בחופשת החנוכה התקיים, זו השנה השלישית ברציפות, "משולש מחול" ב"האנגר אדמה" שבמצפה רמון. ב"משולש" השתתפו כ 40 בנות בכיתות ט' – י"ב, ממרכזי המחול של מתנ"ס חוויות שוויץ מרחובות, מת"ס יהוד, מתנ"ס מעלה אדומים וסטודיו דליה מהשרון.
הבנות שהתחלקו לקבוצות מעורבות, נטלו חלק במהלך שלושת ימי המיזם, בסדנאות שונות ומגוונות, כולן בהדרכתם של טובי היוצרים בתחום המחול בארץ:כוריאוגרפיה עם מיכל הרמן, מוסיקה ורפרטואר עם שלומי ביטון, כתיבת טקסטים לכוריאוגרפיה עם יונתן קונדה, מוסיקה ורפרטואר עם שלומי ביטון, רפרטואר עם עידן שרעבי, רפרטואר עם ניר בן גל, תנועה בדואט עם סהר עזימי
 
 
כמו כן צפו הבנות במופעים: "פולי מונופולי" מאת סהר עזימי, "אימפרוביזציה" מאת עידן שרעבי + שיחת יוצרים, ו"דרך" - מופע מוסבר של להקת ליאת דרור וניר בן גל.
הבנות נהנו גם מג'אם מונחה, וסדנת טאי צ'י על שפת המצוק של מכתש רמון.
 
 
בשיחת הסיכום שהתקיימה בסוף שלושת ימי המחול האינטנסיביים, ספרו הבנות על חוויותיהן האישיות מ"משולש המחול" המרוכז ובעקר את הערכים המוספים שרכשו במהלכה, כמו קבלת השונה, היכרות עם עמיתות לתחביב ועוד.
חברויות חדשות נקשרו, היכרויות מקרוב של חברות ויוצרים, ובעיקר התחושה שמשהו יוצא דופן באיכותו קרה על שפת המדבר במצפה רמון. משהו שראוי לחכות שיקרה גם בשנה הבאה...
"משולש מחול" הינו מיזם משותף של עמותת אהב"י, העמותה לקידום אמנות העם, ושל עמותת הכוריאוגרפים.