יריד קייטנות ומפעלי קיץ 2020 - 17/03/2020

 

בית דני שכונת התקווה ת"א

 

גם השנה נקיים יריד קייטנות ומפעלי קיץ שמטרתו להפגיש בין ספקים של שירותי קייטנות ומפעלי קיץ לבין מפעילי קייטנות, מנהלי מתנ"סים, מנהלי מחלקות חינוך ומנהלי בתי ספר המקיימים קייטנות בחופשת הפסח ובחופש הגדול.
מצד אחד יציגו ביריד מאות נותני שירותים לקייטנות: ליצנים, תיאטרונים, מפיקי אירועים, מנהלי אטרקציות שונות, מעבירי חוגי טבע ומדעים, מנהלי מרכזי מבקרים, קוסמים, מוזיאונים, ועוד ועוד. ביניהם: קיפצובה, דבורת התבור, מרכז ספורט הרכיבה, מרכז מבקרים של אגודת מי אזור דן, איי ג'אמפ, סינמה סיטי, מוזיאון א"י, עיר דוד, רשות העתיקות, סדנאות קצב, חמת גדר, המרכז לתיאטרון בובות ועוד רבים וטובים וחשובים. ומצד שני יבקרו ביריד מאות "קניינים" פוטנציאלים בדמותם של מפעילי קייטנות במתנ"סים, בבתי"ס וברשויות המקומיות.

הנהלת היריד גם מפיקה חוברת שכוללת מודעות פרסום של ספקי שירותים לקייטנות ולמפעלי קיץ. החוברת מחולקת למבקרי היריד, אבל גם נשלחת בדיוור ישיר לכל המתנ"סים והמרכזים הקהילתיים במדינת ישראל כמו גם לכל הרשויות המקומיות בארץ (מועצות מקומיות, עיריות ומועצות אזוריות, במגזר היהודי ובמגזר הערבי).
החוברת מופצת גם בגרסה אינטרנטית, בפייסבוק, במיילים ארגוניים, בקבוצות וואטס אפ, ניוז לטרס ועוד.

המבקרים ביריד וגם המציגים מקבלים ארוחות בוקר וצהרים קלות בחינם ובנוסף:
המבקרים זוכים גם במתנה שווה!

כל מציג מקבל לאחר היריד רשימת אקסל של כל המבקרים ביריד עם פירוט שמות, תפקידים, טלפונים ומיילים.

ספקי שירותים לקייטנות ומפעלי קיץ המעוניינים להציג ביריד ו/או לפרסם בחוברת לחצו כאן

  • מבקרים המעוניינים לבקר ביריד וליהנות מהמתנות – לחצו כאן
  • למידע נוסף: יחי שריג טל. 5515895–050, דורית עטון טל –2870277 – 073, בכל הקשור לחוברת: שרית שמעון – 052-8518336, או לשלוח בקשה למייל yaridkt@jmail.com